Stolárstvo : Eurookná, Dvere, Brány

Miroslav Podkovčík - Stolárstvo - brányStolárstvo Miroslav Podkovčík je stolárska firma s tradíciou stolárskej výroby siahajúcou až do predchádzajúcej generácie. Či už potrebujete Eurookná, interiérové, posuvné, vchodové dvere, alebo by sa vám páčila nová garážová brána, schodisko, prístrešok alebo altánok, môžete si byť istý, že naše stolárstvo vám vždy dodá špičkový tovar. Našou hlavnou zásadou je výroba stolárskych výrobkov iba z kvalitného, certifikovaného masívneho dreva. Na povrch našich výrobkov aplikujeme tú najkvalitnejšiu povrchovú úpravu značky Remmers. Samozrejmosťou je vysoko kvalitné dielenské spracovanie podľa najnovších štandardov a overenými postupmi. A nie len to. Aby ste sa nemuseli prispôsobovať vy, všetky stolárske výrobky robíme na mieru pre každého zákazníka. Nejde pritom iba o rozmer a tvar, ale aj širokú škálu výplní a skiel.

Eurookná, okná a balkónové dvere sú profilu EURO 68. Pri výrobe či už klasických alebo posuvných interiérových dverí ale aj vchodových dverí, rovnako ako aj pri výrobe garážovej brány, okien, eurookien, schodísk a iných stolárskych výrobkov sa kladie veľký dôraz na splnenie estetických i funkčných nárokov zákazníka. Na požiadanie zákazníka vyrábame na mieru aj oplotenia, schodiská, prístrešky, altánky, obklady a iné stolárske výrobky z masívu.

Príklady našich zrealizovaných prác, nájdete v menu EurooknáDvereBrány. Všetky stolárske výrobky vrátane schodísk, prístreškov a iných sa nachádza v menu Galéria.

Miroslav Podkovčík - Stolárstvo - iné stolárske výrobky

Pre presné vypočítanie ceny vypracovávame cenové ponuky osobitne pre každého zákazníka na požiadanie. V menu: Cenová ponuka nájdete všetky údaje potrebné k vypracovaniu cenovej ponuky. V prípade, že si neviete rady, tak nás neváhajte kontaktovať, dohodneme si termín a my prídeme k vám nezáväzne zamerať či už okná, dvere, bránu alebo schodisko a vypracovať cenovú ponuku.

Užitočné informácie ohľadom prípravy na kúpu prípadne montáž našich výrobkov nájdete v menu: Pred kúpou. Ako sa správne starať o dvere, eurookná, brány a iné stolárske výrobky sa nachádzajú v menu: Po kúpe.

Ak nie je dohodnuté inak, tak naše stolárstvo dodáva dvere, okná, brány a iné stolárske výrobky vrátanie technického riešenia, zamerania, montáže a demontáže, dopravy, záručného a pozáručného servisu. Naše stolárstvo vám štandardne poskytuje na eurookná, dvere, garážové brány a všetky ostatné stolárske výrobky až 5 ročnú záruku.

Kontaktujte nás a my vám radi predstavíme naše portfólio.