Dvere

Interiérové dvere:

Pri výrobe interiérových dverí sa kladie veľký dôraz na splnenie estetických i funkčných nárokov zákazníka. Je samozrejmosťou, že sa dvere dodávajú spolu s drevenou zárubňou. Interiérové dvere je však možné vyrobiť a osadiť aj do kovovej zárubne. Konštrukcie dverí je možné vyrobiť z masívneho dreva, ako aj upravené prírodnou dyhou: dub, buk, borovica, smrek, jelša, jaseň, ale aj z exotických drevín ako meranti a tanganika. Vyrábajú sa modely plných dverí, ale aj kombinácia so sklenenou časťou. Ďalej ponúkame posuvné dvere, ktoré sú bezprahové, bezbariérové. Drevené obložkové zárubne sa vyrábajú z masívneho dreva, ale taktiež i upravené prírodnou dyhou. Montáž do otvoru sa robí montážnou penou, bez použitia skrutiek a hmoždiniek. Na všetky typy dverí poskytujeme záruku 5 rokov.

Vchodové dvere:

Vchodové dvere sú vyrobené na základe Vašich požiadaviek a predstáv. Sú vyrobené z trojvrstvového lepeného hranola z drevín smrek, borovica, dub a meranti. Pri výrobe sú kladené vysoké nároky na povrchovú úpravu, ktorá chráni pred plesňami, hnilobou a UV žiarením, čím je zaručená dlhá životnosť. Na povrchovú úpravu je použitá ekologická, vodou riediteľná lazúra od nemeckej firmy „REMMERS“. Zatváranie a uzamykanie vchodových dverí zabezpečuje 5 – bodový uzamykaní systém značky „ROTO“. Tesnosť dverí vytvára tesnenie po celom obvode drevených dverí. Sklené časti vchodových dverí zabezpečuje izolačné dvoj sklo s tepelnou priepustnosťou K = 1,1W/m2. Na všetky typy dverí poskytujeme záruku 5 rokov.

Brány:

Brány sú vyrábané rovnako ako vchodové dvere. Samozrejmosťou je možnosť rozdeliť bránu na niekoľko segmentov.Na všetky typy brán poskytujeme záruku 5 rokov.

Galéria: